Výsledky jarní ceny sládků 2016


Dne 19.3.2016 se uskutečnil další ročník Jarní ceny sládků. Výsledky si můžete stáhnout v PDF zde nebo v DOC zde.

Jarní cena sládků 2016


Jarní cena sládků se letos koná dne 18. a 19. března 2016. Další informace naleznete v souborech níže.

Pozvánka (DOC) / (PDF).

Přihláška (DOC) / (PDF).

Organizační pokyny (DOC) / (PDF).

Specifikace kategorií piv (DOC) / (PDF).

Popis vzorků (DOC) / (PDF).

Naše videopozvánka


Novinky z ubytování


Právě jsme pro vás dostavěli dalších 10 nových pokojů s nádhernou terasou s výhledem na Boubín. Nyní máme pro vás CELKEM 25 POKOJŮ v různém stylu - od baroka po modernu.

Mezi nové atrakce patří i venkovní vířivka pro 6 osob, Pivovarská VERANDA s vlastním výčepem a venkovní obří šachy.

Vítáme Vás na stránkách Pivovarského dvora Zvíkov, který se nachází v malebné jihočeské krajině na soutoku řek Otavy a Vltavy nedaleko královského hradu Zvíkov.

Od letošní sezóny jsme pro Vás připravili další pivní speciály. Abychom Vám je mohli nabídnout, museli jsme investovat do celé naší výčepní technologie, která je výjimečná svojí možností poskytnout každému pivu speciální podmínky, které potřebuje každý typ našeho piva. Vy můžete vidět na výčepu naší novou pípu s 8 výčepními kohouty. Společně s „ledovou pípou“ Vám nyní nabízíme stále na pípě 8-10 druhů našich piv.

V letošním roce přibyly k našim pivům speciály anglo-saského typu PALE ALE ZVÍKOV A STOUT ZVÍKOV. Popis a charakteristiku těchto piv najdete v záložce „A co pivo“.

Velmi populární se stalo i naše točené KVASNICOVÉ NEALKO pivo. Po zkušebním točení v minulém a předchozím roce můžeme říci, že tento druh piva jsme měli a máme jako první. Velmi náročná příprava je na našem NEALKU znát.

NOVÉ APARTMÁ S KOMFORTNÍM VYBAVENÍM na Vás od letošního léta čeká, aby splnilo i ty nejvyšší nároky na kvalitu bydlení.

Nová pípa

Nová pípa

Co můžeme nabídnout?


Starobylý hrad Zvíkov, stejně jako celé okolí, dýchá bohatou historií a je svědectvím setkávání lidí stejně jako různých kultur. Pivovarský dvůr Zvíkov byl založen v souladu s touto tradicí a pokračuje v historii vaření piv i pečení mas na otevřeném ohni stejně tak, jak tomu bylo kdysi dávno na hradě. Chceme Vám u nás nabídnout něco více než „pouhou“ gastronomii. Vždy je naší snahou, abychom Vás potěšili nejenom dobrou kuchyní, ale také speciálním kvasnicovým pivem vlastní výroby. Mistr kuchař Vám připraví hody a ugriluje masa dle Vašich představ. Sládek Vás provede pivovarem a poví Vám většinu tajemství o vaření našeho piva.

Chceme, abyste se u nás cítili jako na přátelské návštěvě, pojedli, popili, popovídali si a „nasáli ducha pivovaru“. A kromě toho – po pivu se přece tak krásně usíná! K odpočinku je zde připraveno 25 velmi pěkně zařízených pokojů, každý s vlastní koupelnou a televizorem.

Co rádi děláme


Rádi se věnujeme individuálním hostům stejně jako rodinným oslavám, skupinám i firemní klientele. K dispozici jsou salónky a konferenční místnost s potřebným technickým vybavením a připojením na internet. Zajišťujeme zážitkovou gastronomii, kvalitní služby, večery s hudbou, outdoorové aktivity a také adrenalinové sporty – vše dle přání zákazníka.

Exkurze do pivovaru


Můžete být přímo přítomni vaření piva. Můžete se o něm i mnoho dozvědět. Sládek Vás provede celým zázemím pivovaru. Ukáže Vám varnu s měděnými kotli, spilku s kvasnými káděmi, pivní sklep s ležáckými tanky i stáčírnu lahví a soudků. K tomu podá podrobný výklad o výrobě našeho piva. Prohlídka je zakončena ochutnávkou piv s pohoštěním.

Prohlídku pivovaru je nutné předem objednat telefonicky nebo mailem.

Prostě přijeďte, ochutnejte a uvidíte!


OTEVŘENO v období

od 21.DUBNA 2016 do 30.ŘÍJNA 2016
Otevřeno denně   11:00 - 23.00

od 3.LISTOPADU 2016 do 1.LEDNA 2017
čtvrtek, pátek, sobota, neděle   11:00 - 23:00

24.- 28.12.2016 ZAVŘENO Silvestr 31.12.2016 OTEVŘENO DO 20:00 HODIN, Nový rok 1.1.2017 otevřeno od 12:00 hodin.

Zvíkovské Podhradí 92
397 01 Písek
tel.:+420 382 285 660,
fax: +420 382 285 722, mobil: +420 606 511 536
pivovar.zvikov@seznam.cz

GPS:
lat 49.430958, long 14.198708
+49° 25' 51.45", +14° 11' 55.35"

Online ubytovací formulář


Renesance piva ve Zvíkovském Podhradí

Renesance piva ve Zvíkovském Podhradí

Pivovarský dvůr Zvíkov se snaží znovu obnovit pivovárenskou tradici dávného pivovaru na hradě Zvíkov, kde se pivo vařilo po mnohá staletí. Kdysi pracovalo v hradním pivovárku několik desítek lidí. Dnes vše zastane jeden sládek, který pomocí moderní technologie, špičkových surovin a svého umu šíří věhlas zvíkovského piva. Zvíkovský pivovárek je velmi malý, a to mu dává výhodu nad pivovarskými velikány - může se snadněji věnovat speciálním druhům piv.

Věděli jste, že...

Věděli jste, že...

Na hradě Zvíkov lze dodnes nalézt ruinu středověkého pivovaru, který největší slávy dosáhl za vlády pánů ze Švamberka, jejichž znak labutě dodnes zdobí hlavní věž hradu. Na památku zašlé slávy pivovaru má proto i Pivovarský dvůr Zvíkov ve svém znaku labuť a některá jeho piva nesou název Zlatá labuť.

Mapa - Kde nás najdete?


Nové apartmá

Nové apartmá


Pivovarský dvůr je registrovaná ochranná známka Pivovarského dvoru Zvíkov od roku 1992.